-°   dziś -°   jutro
Niedziela, 28 czerwca Leon, Ireneusz, Florentyna, Ligia

nieufny

Dołączył do portalu: 2018-08-20 13:38:55
Ostatnia aktywność: 2026-06-12 15:37:47

Komentarze do artykułów: 2513

Orędzie Marszałek Sejmu (treść i wideo)

@saxon, Nie dość, że z ciebie cham pospolity, to jeszcze ograniczony fanatyk polityczny i religijny, a twoja ostatnia wypowiedź jest po prostu głupia. To nie obelgi, do stwierdzenie faktów na podstawie obserwacji, żeby nie było, że cię wyzywam. Bez odbioru, bo fanatyk i cham to nie partner do rozmowy.

2021-11-10 00:15:41
Orędzie Marszałek Sejmu (treść i wideo)

@saxon, tak się składa, że Frasyniuk & company to nie moi idole, więc trafiłeś jak kulą w płot. Nie znasz moich idoli, więc nie wypowiadaj się na ten temat. A teraz pożegnam cię językiem twoich idoli, który brzmi mnie więcej tak: zamknij mordę wulgarną i spieprzaj dziadu z tego portalu. @mnimitz, nigdzie nie napisałem, że Kapuściński to mój idol, cenię go jako wybitnego pisarza i mądrego człowieka, czego o tobie powiedzieć nie można. A teraz zacytuj życiorys perelowskiego prokuratora Piotrowicza, pupila obecnej władzy, jednego z twoich idoli. Tak dla równowagi.

2021-11-09 21:05:04
Orędzie Marszałek Sejmu (treść i wideo)

"Światu grożą trzy plagi, trzy zarazy. Pierwsza - to plaga nacjonalizmu. Druga - to plaga rasizmu. Trzecia -to plaga religijnego fundamentalizmu. Te trzy plagi mają tę samą cechę, wspólny mianownik - jest nim agresywna, wszechwładna, totalna, IRRACJONALNOŚĆ. Do umysłu porażonego jedną z tych trzech plag nie sposób dotrzeć. W takiej głowie pali się święty stos, który tylko czeka na ofiary. Wszelka próba spokojnej rozmowy będzie mijać się z celem. Nie o rozmowę tu chodzi, tylko o deklarację. Żebyś mu przytaknął, przyznał rację, podpisał akces. Inaczej w jego oczach nie istniejesz, nie masz znaczenia, ponieważ liczysz się tylko jako narzędzie, jako instrument, jako oręż. Nie ma ludzi, jest sprawa" Ryszard Kapuściński @saxon, jeśli liczysz na to, że ci nieliczni, którzy śmią mieć inne zdanie niż ty, staną z tobą do wyścigu na wyzwiska i i obelgi to się bardzo mylisz. Tym niemiej powinieneś być absolutnie zablokowany przez ten portal. I radzę łaskawie pamiętać, że wyzwiska i wulgaryzmy w przestrzeni publicznej są traktowane jako przestępstwo. Nie ma obowiązku czytać wypowiedzi, które nie są zgodne z linią twojej jedynie słusznej partii i kleru katolickiego. Tych z obniżonymi emeryturami lub tych. którzy powinni je mieć obniżone poszukaj wśród swoich. Zacznij od sędziego Piotrowicza hołubionego przez rząd PiS a potem...lista jest bardzo długa.

2021-11-09 19:32:11
Orędzie Marszałek Sejmu (treść i wideo)

@old, gdzieżbym znowu śmiał mówić o sobie i swoim życiu! Kimże ja jestem przy takim Bąkiewiczu - "patriocie", "katoliku" i "żołnieŻu" wodza naszego jedynego. Nikim, "puchem jedynie marnym i wietrzną istotą" Na demonstracjach z okazji świąt narodowych niczego nie demoluję, nie biorę też udziału w żadnych zadymach, nie jestem kibolem, nie jestem nawiedzony, nie wykorzystuję religii dla politycznego zysku, nie leję Polek na pokojowych demonstracjach, żyję z pracy własnego umysłu, nie korzystam z 3 milionowej dotacji z budżetu państwa na podejrzaną działalność, nie jestem tez beneficjentem żadnych innych socjali, krótko mówiąc, moje życie jest bardzo przeciętne, a nawet nudne, nie to , co takich bąkiewiczów, więc o czym tu mówić old?

2021-11-09 15:37:30
"Bardzo niepokojące informacje z granicy"

"@saxon, ja dołączam też "szczególne podziękowania" dla tych służb za wytrwałe i dzielne przepychanie przez granicę zmarzniętych, głodnych i śmiertelnie wystraszonych dzieci uchodźców, umierających nastolatków, ciężarnych kobiet i pozostałych sponiewieranych fizycznie i psychicznie mężczyzn, kobiet. Szczególnie za te dzieci kilkuletnie im "dziękuję", które jak wiadomo są szczególnie niebezpieczne, bo maczetami podcinają gardła z obu rąk naraz, a na dodatek w zębach dzierżą noże. Zaiste, "dzielnych" mamy pograniczników! Szczególnie "serdeczne podziękowania" kieruję też pod adresem dzielnych policjantów - umundurowanych i tajniaków, którzy w trakcie ubiegłorocznych pokojowych manifestacji Polek w obronie swoich praw, z pełnym poświęceniem łamali tym Polkom ręce, lali je pałkami teleskopowymi, przetrzymywali bezprawnie na komisariatach policji, itp. "Dzielną" mamy policję! "Duma" mi serce rozpiera!

2021-11-09 14:57:31
"Bardzo niepokojące informacje z granicy"

mnimitzowi wiara nakazuje miłować bliźniego, no patrzcie ludzie, pod warunkiem, że tymi bliźnimi nie są zmarznięte i głodne dzieci uchodźcówz

2021-11-09 14:20:04
Orędzie Marszałek Sejmu (treść i wideo)

A gdzie dzielni "patrioci" na czele z wodzem Bąkiewiczem? Dlaczego nie w szeregach WOT? Szykują się do zadymy z okazji Święta Niepodległości? Dlaczego na granicy brak naczelnego stratega wojskowego III RP niejakiego Antoniego od wybuchów? Dlaczego nie śmiga wzdłuż granicy na białym rumaku, z szablą w dłoni, różańcem i portretem wodza, zagrzewając do boju "rycerzy" Bąkiewicza?

2021-11-09 13:43:45
"Bardzo niepokojące informacje z granicy"

@mnimitz, gdyby głupi umieli fruwać, tobyś sporo świata zwiedził za darmo. Zajmij się uprawa ojcowskiej ziemi, włącz sobie TVPIS oraz TRWAM i będziesz szczęśliwy. Tam się dowiesz prawdy jedynie prawdziwej i prawackiej o tym jak uchodźcy podcinają gardła.

2021-11-08 18:30:49
"Bardzo niepokojące informacje z granicy"

Poloki z Limanowej i okolic, nie odpowiedzieliście na moje pytanie: kto zbombardował Irakijczykom, Afgańczykom, Libijczykom i innym nacjom dachy nad głową, zdestabizował życie w ojczyźnie? Jakie są tego konsekwencje i kto je płaci? Dlaczego odmawiacie ludziom prawa do normalnego życia? Wiecie, ilu prześladowanych Polaków na przestrzeni wieków szukało schronienia i opieki zagranicą? Słyszeliście chociażby coś o armii Andersa i polskich cywilach (dorosłych i dzieciach, często sierotach), którym m.in. ci "źli" muzułmanie udzielili opieki i wsparcia w najtrudniejszych życiowych chwilach. Zanim się zacznie bezrefleksyjnie powtarzać opinie "o złych uchodźcach w markowych ciuchach" za TVPiS, trzeba mieć trochę więcej wiedzy, empatii i szerszy ogląd świata niż ten serwowany w wiadomej telewizji. Nie czekam na plusy ani minusy, czekam na merytoryczne odpowiedzi mędrków, którzy trzymają 4 litery w ciepłych fotelach i wszystko wiedzą o świecie i "złych" uchodźcach, którzy o niczym innym nie myślą jak tylko o tym żeby niewolić polskie dziewice, żyć z polskiego socjalu i planować akcje terrorystyczne.@bho, uchodźcy nie idą na oficjalne przejścia bo są siłą kierowani przez służby białoruskie w ściśle określone przez te służby miejsca. Gdyby na granicy był Frontex i dziennikarze mielibyśmy w miarę obiektywne wiadomości, niestety "prawym i sprawiedliwym" jakoś to nie w smak.

2021-11-08 17:43:20
Protesty w Polsce. Ministerstwo: w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia kobiety zakończenie ciąży jest zgodne z prawem

@saxon, jakże ty potrafisz "kulturalnie" argumentować, Zamiast gęby masz rynsztok z którego non stop płynie ściek wulgaryzmów. Powinieneś z tego względu być zablokowany na tym portalu dla dobra dzieci młodzieży, które zapewne też go czytają.

2021-11-08 15:03:05
"Bardzo niepokojące informacje z granicy"

@dex, zapomniałeś, kto Irakiczykom zbombardował dachy nad głową, zdestabilizował życie, doprowadził do wojny domowej w konsekwencji czego zginęło kilka milionów Irakijczyków, ukradł ropę i jest bezkarny? Mieli w tej grandzie jakiś udział polscy żołnierze? Może coś napiszesz na ten temat.

2021-11-08 14:46:52
Protesty w Polsce. Ministerstwo: w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia kobiety zakończenie ciąży jest zgodne z prawem

Sprawę aborcji Polki i Polacy powinni rozstrzygnąć raz na zawsze w drodze referendum, aby przestała być przedmiotem sporów, przetargów i układów między władzą i klerem! W sprawach sumienia, a taką jest aborcja, powinni decydować obywatele w formie bezpośredniej, czyli w referendum. Rozmaite organizacje typu hordy Iuris o podejrzanej prowienencji politycznej oraz posłowie i kler nie powinni mieć nic do powiedzenia w sprawie prokreacji! Polacy są wolnymi ludźmi, czasy pańszczyzny i niewolnictwa dawno się skończyły. Trzeba zdecydowanie upominać się o prawa referendalne, bo jak widać, żadnej opcji politycznej na nich nie zależy, każda chce się przypodobać klerowi na okoliczność wyborów. Problem aborcji rozstrzygnęli definitywnie Irlandczycy właśnie w formie referendum. " GŁOS NARODU GŁOSEM BOGA jak mówi rzymskie przysłowie. I niech kandydaci na posłów w przyszłych wyborach o tym nie zapominają, bo nastroje społeczne są daleko inne niż w poprzednich latach.

2021-11-08 02:26:31
Protesty w Polsce. Ministerstwo: w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia kobiety zakończenie ciąży jest zgodne z prawem

@tolkien, ile trudnych ciąż donosiłeś, jakim prawem chcesz szafować życiem kobiet ciężarnych? Szafuj swoim życiem, a od życia innych wara i won! Kobiety są wolne i wolne zostaną. Berette Mollę będziesz przywoływał, kiedy ty będziesz oddawał swoje życie za życie swojego dziecka w przypadku twojej trudnej ciąży. Co do użytkownika allut. On (Ona), czyli allut ARGUMENTUJE, o ile niektórzy z was wiedzą, co to są argumenty, a wy nijak nie możecie sprostać sile tych argumentów, więc ją opluwacie i hejtujecie w najprymitywniejszy i chamski sposób, bo tylko to wam dobrze wychodzi. Wulgaryzmy argumentów nie zastąpią, a ukazują jedynie ubóstwo intelektualne i poznawcze hejtujacego. Eh, chłopcy, wstyd! .

2021-11-07 21:48:51
Protesty w Polsce. Ministerstwo: w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia kobiety zakończenie ciąży jest zgodne z prawem

Dziewczęta, kobiety, córki, matki, żony i kochanki, pamiętajcie o tragicznej śmierci trzydziestoletniej zaledwie Izy, kiedy pójdziecie głosować w najbliższych wyborach do parlamentu! Nie pozwólcie, aby urządzali Wam życie fanatycy religijni w koalicji z czarnokieckowymi, żądni władzy absolutnej, koryta i bezkarności. Być może w przypadku wygranej w następnych wyborach zaczną rozpalać stosy?

2021-11-07 21:04:09
Mimo ochrony wilki są intensywnie zabijane - ponad 140 osobników rocznie

Ludzie nie mogą niszczyć ostatków dzikiej przyrody, w tym zabijać wilki. Wilki są własnością wszystkich Polaków a nie grupki p*********w żądnych wrażeń na polowaniu i trofeum w postaci głowy wilka na ścianie, które się będzie kurzyło przez kilkadziesiąt lat

2021-11-07 17:51:00
Protesty w Polsce. Ministerstwo: w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia kobiety zakończenie ciąży jest zgodne z prawem

Tak to jest, kiedy władzę w kraju sprawują osobnicy w fioletowych myckach i ich sługusy katotalibany pisowcy- szowiniści i mizogini. Poczekajcie wyborcy PiS-u, bo los nierychliwy, ale sprawiedliwy i któregoś dnia wasza ukochana córka, siostra, żona itd. może się znaleźć w takiej właśnie sytuacji jak śp. nieszczęsna trzydziestolatka z Pszczyny. Zobaczymy, co wtedy powiecie. A swoją drogą zastanawia mnie bardzo postępowanie lekarzy z tego szpitala w Pszczynie. Przecież wcale nie musieli terminować 22 -tygodniowej ciąży, mogli po prostu w sytuacji zagrożenia życia matki wykonać cesarskie cięcie, ten zabieg nie został zabroniony. Nie rozumiem, dlaczego ci konkretni lekarze w Pszczynie nie podjęli się takiego rozwiązania sprawy ? Z jednej strony rozumiem obawy lekarzy związane z konsekwencją terminacji ciąży w przypadkach zagrażających życiu matki, ale z drugiej strony to jednak Wy Panie lekarki i Panowie doktorzy a nie politycy czy sekciarze składacie przysięgę Hipokratesa i niestety, czasem musicie ryzykować w imię wierności dla tej przysięgi. Ludzkie życie jest najważniejsze, strach o własny tyłek musi zejść na dalszy plan. Klauzulą sumienia, którą niektórzy z Was przyjęli ochoczo i bez przymusu, też nie wolno się zasłaniać w państwowym szpitalu za państwowe pieniądze. Klauzulą sumienia proszę się kierować w prywatnych klinikach. A wszystkim katolikom na pokaz, w tym komentującym na tym portalu, obrońcom życia poczętego, za nic mających życie narodzone (np.dzieci uchodźców) chcę powiedzieć: nie pomogą modły, gdy człowiek jest podły.

2021-11-07 17:25:12
10 zaktualizowanych zasad zdrowego wzorca żywieniowego dla serca

"Nasze jedzenie powinno być naszym lekarstwem" Hipokrates

2021-11-03 11:52:55
Maspex kupuje kolejne kultowe polskie marki, w tym Żubrówkę

Zapytajcie sadowników i innych dostawców, ile Tymbark -Maspex płaci im za kilogram jabłek, porzeczek, aronii i innych owoców. Może ktoś z nich o tym napisze?

2021-11-02 16:52:29
Blisko 10000 nowych zakażeń w Polsce, aż 20 w powiecie limanowskim

@Jaworina ciesz się i raduj, gdy zemrą wszystkie nieszczepy, może Ci podwyższą emeryturę, pod warunkiem, że przetrzymasz trzecią dawkę. A teraz razem z bjd odpowiedzcie na moje pytanie: czy znacie jakąś szczepionkę, oprócz preparatu przeciw covid, na podanie której trzeba było wcześniej podpisać zgodę, co oznacza brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za jej skutki producenta i rządu danego kraju?

2021-10-30 19:56:15
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]