-°   dziś -°   jutro
Niedziela, 28 czerwca Leon, Ireneusz, Florentyna, Ligia

nieufny

Dołączył do portalu: 2018-08-20 13:38:55
Ostatnia aktywność: 2026-06-12 15:37:47

Komentarze do artykułów: 2513

Wojsko: Norweskie F-35 przylecą do Polski; będą patrolować niebo

" Pierwsza wojna - pal ją sześć , to już tyle lat.Druga wojna -jeszcze dziś winnych szuka świat.A tej trzeciej co chce przerwać nasze dni,Winien będziesz TY, winien będziesz TY"(B. Okudżawa "Trzy miłości")"NIE" dla trzeciej wojny!!!

2025-10-06 18:56:26
Wojsko: Norweskie F-35 przylecą do Polski; będą patrolować niebo

W wywiadzie dla ukraińskiego Kanału 5 Panczenko mówiła, że obecnie co dziesiąty mieszkaniec Polski jest Ukraińcem.. Wzrastanie wrogości między Ukraińcami a Polakami jest już bardzo niebezpieczne, zwłaszcza dla Polski. Ponieważ na terytorium Polski zaczną się walki, bo na terytorium Polski rozpoczną się podpalenia sklepów, domów, itd.- powiedziała.źródło: jak wyżej.

2025-10-06 18:50:45
Wojsko: Norweskie F-35 przylecą do Polski; będą patrolować niebo

Miller oburzony słowami Ukrainki: " Jestem zdumiony"Były premier Leszek Miller skomentował zaskakujące słowa Natalii Panczenko. Ukraińska aktywistka stwierdziła, że w Polsce może dojść do otwartych konfliktów między Ukraińcami a Polakami. Dodała, ze mogą zacząć płonąć domy i sklepy.L. Miller oświadczył, że za takie słowa powinna być wydalona z Polski. źródło: WP wiadomości, Opracował Maciej Zubel 6 lutego 2025

2025-10-06 18:44:35
Biskup tarnowski zaprasza na Marsz dla Życia i Rodziny

Postępowanie kleru katolickiego, podlega krytyce, tak jak postępowanie wszystkich osób publicznych, a ma kler za co być krytykowanym. Widzę, że chętnie byś rozpalił stosy dla osób krytycznych wobec kleru, ale to "se ne vrati" . I nie utożsamiaj kleru z Kościołem..

2025-10-05 15:11:41
Otwarcie pierwszego marketu Kaufland

Obcy biznes jakikolwiek by nie był, nie troszczy się o rozwój i dobrobyt skolonizowanego gospodarczo kraju, ale o swoje zyski. Każdy kraj, który chce się rozwijać i dba o dobrostan swoich obywateli, promuje przede wszystkim rodzimy przemysł, rodzimy handel, itd., bo wtedy w kraju zostają nie tylko podatki ale i zyski. Twoje ironizowanie w kwestii ziemniaków i choinki niczego merytorycznego do dyskusji nie wnosi.

2025-10-02 01:42:39
Otwarcie pierwszego marketu Kaufland

Za to Twój wzrok sięga bardzo daleko, równie daleko, jak Twoje ograniczenia, niestety. No i moje pytanie: Jakie polskie supermarkety są tak liczne w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Danii, itp., jak niemieckie, francuskie, brytyjskie, w Polsce? A jeśli nie ma nawet pojedynczych, to dlaczego? Bo Polacy są biedni, czy nie zostali wpuszczeni na tamtejsze rynki?

2025-10-02 01:23:59
Otwarcie pierwszego marketu Kaufland

I masz rację Hiena, kupujemy niemieckie , francuskie czy inne samochody, nie polską dachówkę, nie polskie ciuchy, niepolskie czołgi i samoloty i jeszcze wiele innych rzeczy, bo jakoś dziwnym trafem, poczynając od 1989 r. zniszczono niemal do nogi polski przemysł lekki i ciężki, nie pozwolono stanąć na nogi polskim supermarketom , nie inwestowano w badania nad nowymi technologiami, nie starano się stworzyć m.in. polskiej marki samochodu, nie dbano o rozwój polskiej myśli technicznej w żadnej prawie dziedzinie, wypędzono na saksy 2 mln młodych ludzi, w tym wykształconych i bardzo zdolnych, a dzisiaj ściąga się imigrantów, uj wie skąd, bo brak ludzi do pracy i tak można by wymieniać? Jesteś dumny z tego, że wszystko mamy skądsiś a TY możesz zrobić zakupy w NIEMIECKIM sklepie, co widać bardzo Cię nobilituje?

2025-10-02 00:08:18
Otwarcie pierwszego marketu Kaufland

Czyli według Ciebie Hiena, Lidl, Kaufland i inni budują supermarkety w Polsce, aby tu płacić podatki i zatrudniać polskich pracowników? A co właściciele tych sklepów z tego mają? Bo chyba nie "Bóg zapłać"?. Mają potężny rynek zbytu, przede wszystkim dla swoich towarów i tanią siłę roboczą, w związku z tym ogromne dochody, które wyprowadzają z Polski. Polski handel nie miał z nimi szans, bo nigdy na polskim rynku zazwyczaj zakredytowany Polak, nie dostał żadnych ulg od gminy, miasta czy powiatu, żadnych dwóch pierwszych lat zwolnień od podatków itp. w przeciwieństwie do bogatej, zaforanconej niemieckiej czy francuskiej firmy, wcześniej zadbanej przez własny rząd. To jest wg Ciebie równorzędna konkurencja i to na rodzimym rynku?

2025-10-01 23:44:39
Limanowscy uczniowie na Sejmie Dzieci i Młodzieży

"Turystyka medyczna Ukraińców. Bosak alarmuje: odbywa się to na dużą skalę" Źródło: DoRzeczy.pl autorka: Lidia Lemaniak. Przeczytajcie te wypowiedź Bosaka o miliardach wydawanych na leczenie turystów z Ukrainy, braku pieniędzy w NFZ i w związku z tym bardzo trudną sytuacją niektórych szpitali. To się w głowie nie mieści, jak traktuje Polaków polski rząd.

2025-09-30 16:44:48
Premier o inflacji: to koniec drożyzny

Obecna koalicja już przegrała wybory, które będą za dwa lata i nic tego nie zmieni.

2025-09-30 16:34:13
Premier o inflacji: to koniec drożyzny

" My z tatą wiemy, że to lipa."

2025-09-30 16:31:40
Atak wilków w pobliżu domu

Wilk jest zły, wilk jest zły, wilk ma bardzo ostre kły.Trza owieczki na noc schować,bo je może skonsumowaćwilczek zły.

2025-09-29 01:45:39
Atak wilków w pobliżu domu

Polaków jest około 40mln a wilków około trzech tysięcy. To dużo w stosunku do ludzkiej populacji w Polsce??

2025-09-28 18:48:28
Atak wilków w pobliżu domu

W tym przypadku zapolowały w nocy. Czytanie ze zrozumieniem się kłania!

2025-09-28 18:46:02
Atak wilków w pobliżu domu

" Po tym co się stało, sama nie wybrałabym się lasu, np. na grzyby" mówi właścicielka zagryzionych owiec. Bardzo słusznie pani właścicielko, bo jeszcze któryś wilk mógłby panią potraktować jak Czerwonego Kapturka i dopiero by się narobiło.

2025-09-28 18:43:55
Będzie zakaz trzymania psów na uwięzi. Tak głosowali nasi posłowie

Widzisz bigi18, natura upośledziła cię bardzo, odbierając dar współczucia dla zwierząt, istot całkowicie zależnych od człowieka. U mnie pies żyje w domu, . I je tak dobrze jak my, i jest bardzo zadowolony. my też. No i traktujemy go jak członka rodziny, co dla ciebie jest nie do zrozumienia, boś jest głupi.

2025-09-28 00:24:48
Będzie zakaz trzymania psów na uwięzi. Tak głosowali nasi posłowie

nie ma podatków od psów w żadnym polskim mieście!

2025-09-28 00:14:57
Będzie zakaz trzymania psów na uwięzi. Tak głosowali nasi posłowie

Bigi18, na łańcuch i do budy a łózko w domku dla pieska. Tak będzie sprawiedliwie.

2025-09-28 00:10:53
Radny o rozwodach: "to patologia”

No widzisz zajec, a w Polsce nigdy nie ma pieniędzy na oświatę ,ani tym bardziej na częste reformy na które są potrzebne pieniądze, więc reformy wyglądały jak wyglądały, np. gimnazja bez budynków dla gimnazjalistów, bez nowoczesnych pomocy dydaktycznych, mało tego, zmarnowano zasoby, które były np. wyposażenie pracowni na potrzeby szkół zawodowych, itd., itp.

2025-09-27 19:50:12
Radny o rozwodach: "to patologia”

Tak aro, dobre przygotowanie tego typu reformy wymaga szerokich konsultacji społecznych, również Pan Ryś ma prawo wygłosić swoją opinię, bo jest obywatelem tego kraju, tak samo jak antyszczepionkowcy i płaskoziemcy. Zapomniałaś jedynie o ruskich onucach i byłby komplet. Pod uwagę bierze się głos większości. I nie wymądrzaj się, bo dzieci i młodzież polska nie są własnością żadnego rządu ani twoją. Ty możesz decydować jedynie o swoim dziecku, jeśli ci na to pozwoli. Edukacja zdrowotna to nie matematyka, aby minister podejmował arbitralnie decyzje o jej wdrożeniu, bo skutek jest taki, jaki widać i słychać .

2025-09-27 19:37:22
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]