nieufny
Komentarze do artykułów: 2513
Popieram. To jedyne adekwatne działanie.
" Odpowiednie uprawnienia i licencje" legitymizują masową rzeź? Tylko tyle wystarcza, żeby zmasakrować bezbronne zwierzęta na ogromną skalę? Ale chyba nie wszystko jest tu humanitarnie, etycznie i ludzkie. Rozumiem ludzi zabijających zwierzęta dla zaspokojenia głodu, ale zabijanie dla przyjemności budzi mój sprzeciw.
Lasy, zwierzęta leśne , przyroda w ogóle to dobro całego społeczeństwa. Kto dał małej grupie zwanej myśliwymi prawo do masowej rzezi zwierząt? To zbrodnia na bezbronnych. Na front , gieroje ze strzelbami, pomagać Ukraińcom w walce, uwolnić na froncie prymitywne krwiożercze instynkty, zmierzyć się jak mężczyzna z innym mężczyzna, czyli jak równy z równym na polu walki, a nie dokonywać masowej rzezi na bezbronnych zwierzętach? Co na to wszelkiej maści inspektory od ochrony środowiska? Czas rozpocząć społeczną batalię z tymi igrzyskami śmierci.
Złe to rządy, które nie zapewniają pieniędzy na leczenie i rehabilitację ciężko chorych dzieci i dorosłych ((nowoczesny sprzęt, zabiegi, lekarstwa), czym wymuszają publiczne zbiórki zrozpaczonych rodziców, krewnych, za nic mając ich upokorzenie taką formą żebractwa, złe to rządy, które wielu kandydatkom na matki zlikwidowały sale porodowe w bliskiej okolicy, złe to rządy, które interes obywateli obcego państwa przedkładają nad interes własnych obywateli, złe to rządy, które ograniczają możliwości przekształcania gruntów ornych na budowlane, nie oferując w zamian mieszkań, domów ani żadnej rekompensaty, itp. itd.
Czyją własnością jest TVN?
A czy takie barany nie niszczą przypadkiem środowiska naturalnego i nie wydalają gazów zabójczych dla planety?Miejcie to na uwadze potencjalni hodowcy, bo Ursula się zmartwi.
Nie przekształcać, nie wydawać pozwoleń na budowę domów ani niczego innego, najwyżej ziemianek, zamienić stosowną ustawą powiat limanowski i Małopolskę a najlepiej całą Polskę w skansen. Do dzieła posłowie polscy!
Sądzisz, że generatory trafią do potrzebujących?
Ciekawe dlaczego, nie wiesz przypadkiem? A poza tym, to nie propaganda. Sądzisz , ze Polacy są idiotami, niczego nie widzą, nie słyszą, nie czytają, nie podróżują, nie wyciągają wniosków? Nie podtrzymuj tego oficjalnego zakłamania, bo jesteś śmieszny że swoją pewnością, że wszyscy są głupi. oprócz Ciebie.
" Dość finansowania przeżartej korupcją Ukrainy" Mocny apel europosłankiŹródło: DoRzeczy.pl Opracowanie: Anna Skalska
Nie trzeba się bać wilków, trzeba się bać ludzi. To nie wilki wywoływały rewolucje, wojny i inne katastrofy, w których zginęły setki milionów ludzi. Wilki mają prawo żyć i nie wolno eskalować rzekomego zagrożenia z ich strony. Pilnować baranów, skoro je hodujecie, a nie składać na wilki własnych zaniedbań w ochronie inwentarza.
Wystarczają te nieregularne, żeby pozbawić wilki naturalnego pożywienia, czyli saren, jeleni i drobnych ssaków Redukcja ilości wilków do szacowanych trzech tysięcy w Polsce to pokłosie spustoszenia, jakie sieje człowiek w przyrodzie.
A gdzie się podziało naturalne pożywienie wilków, np. sarny, jelenie, zające, że wilki głodują? To człowiek zaburzył naturalny łańcuch pokarmowy w przyrodzie i teraz ponosi konsekwencje. Wilk jest częścią naszej planety i ma takie samo prawy do życia jak człowiek, który de facto zawłaszczył planetę i masakruje bezlitośnie. jej zasoby naturalne, lasy i zwierzynę.
200 mld zł z budżetu na bieżący rok przeznaczono na zbrojenia Które zakłady zbrojeniowe zgarną tę kasę, bo wieść niesie, że nie polskie. Wiecie już po co ustawicznie nakręca się to zagrożenie rosyjskie? Żeby ktoś mógł dobrze zarobić. I to wszystko w sytuacji, gdy brakuje pieniędzy na leczenie Polaków, w tym dzieci, na podwyżki w sektorze budżetowym, na godne wyrównanie strat inflacyjnych dla emerytów i wiele wiele innych. Czy to naprawdę polski rząd sprawuje władzę w tym kraju, czy jesteśmy czyjaś kolonią?
Oczywiście, dopiero teraz Ci klapki z oczu spadły, jak i większości Polaków?
Widziały gały, co brały. Skoro było tak źle jak mówisz, to po co szli do władzy? Na etapie kampanii mieli receptę na wszystkie bolączki, wszystko wiedzieli. co trzeba zrobić, żeby "Polkom i Polakom" żyło się lepiej. Niektórzy, jak Ty, nawet im uwierzyli.
Problem w tym, że nie ma na kogo głosować
To się w głowie nie mieści, żeby polski rząd, zafundował polskim obywatelkom, kandydatkom na matki taki "komfort" rodzenia. To pewnie w ramach dbałości o przyrost naturalny Polaków, o który to wszystkie frakcje parlamentarne tak bardzo się martwią. No obrońcy "sukcesów" pana Tuska i koalicji, komentujcie!
Norwegia na wojnie na Ukrainie zarobiła do tej pory około biliona zł ( tak, to nie pomyłka) na sprzedaży ropy i gazu po wysokich cenach oraz produktach państwowego sektora zbrojeniowego. Za ten gaz płacili też chyba Polacy, kiedy pan Morawiecki zablokował dostawy taniego gazu rosyjskiego na polski rynek. Na potrzeby Ukrainy Norwegia wydała około 54 mld zł. I chyba to nie jedyny kraj, który dobrze zarobił na tej wojnie. Jak na tym tle wygląda Polska wszyscy widzimy, bo doświadczamy skutków na co dzień Byznes ist byznes, jedni na wojnach zarabiają krocie a inni wojny sponsorują.Źródło: Biznes Insider Polska Autor Natalia Żelazkowska Tytuł:" Norwegia miała zarobić biliony na wojnie w Ukrainie. ' te liczby nie zgadzają się moralnie" Refleksja jest moja
A co na Twoje wezwanie odpowie Matka Boska Częstochowska albo Ostrobramska ? One mniej ważne, że ich nie prosisz o wstawiennictwo?